Sylwester w kamperze

Sylwester kamperem

Tak wiele osób każdego roku spędza Sylwestra w ten sam sposób: w domu przyjaciół, z rodziną lub na przyjęciu domowym gdzieś u kogoś, kogo możesz znać lub nie. Na szczęście dla coraz większej liczby osób podróżowanie kamperem na Sylwestra jest znacznie bardziej atrakcyjne.

Zamiast wsiadać do samolotu i wydawać pieniądze na drogie zakwaterowanie, osoby posiadające lub wynajmujące kampery mogą zdecydować się na spędzenie czasu tanio i komfortowo. Niezależnie od tego, czy jedziesz kamperem, czy nawet holujesz przyczepę kempingową, spędzenie Sylwestra poza domem i rodziną może być ekscytujące.

Wielu ludzi posiadających własne kampery lub korzystający z wypożyczalni mają do wyboru wiele różnych opcji dotyczących lokalizacji, uroczystości i zajęć w ciągu dnia, bez konieczności podróżowania zbyt daleko.

Podróżowanie kamperem jest świetne, ale wiedza, gdzie zaparkować na noc, jest pomocna, szczególnie o tej porze roku.

Kemping to idealne miejsce do poznawania nowych ludzi, świętowania końca roku i cieszenia się byciem w nowym i innym miejscu. Strona internetowa polskicaravaning.pl zawiera świetną listę miejsc, w których możesz zaparkować i przy okazji dołączyć do różnych imprez.

Ponadto miejsca takie jak Zakopane, Bielsko Biała, Wisła w górach, czy Hel, Jastarnia i całe wybrzeże od Świnoujścia do Władysławowa mają wiele kempingów i parkingów dla przyczep kempingowych, w których można się zatrzymać, które znajdują się w niewielkiej odległości od licznych imprez sylwestrowych.

Kamperem w Zakopanem

mapa miejsc dla kamperów w Zakopanem. Źródło: https://polskicaravaning.pl/kempingi

Przykładowe miejsca gdzie można zatrzymać się kamperem na Sylwestra w Zakopanem:

Camping Harenda

Camping nr 207 Ustup

Camping Zakopane Willa Skoczek

Camping pod Krokwią w Zakopanym

Parking Widokowy dla Kamperów Gubałówka

Wynajem campera to duża swoboda. Podróżując w ten sposób możesz cieszyć się każdą chwilą w różnych miejscach i zobaczyć, jak gdzie indziej świętuje się nowy rok. Jeśli wolisz coś bardziej relaksującego, możesz wybrać się na spacer po plaży, wybrać się na wędrówkę po górskich szlakach w ciągu dnia, a wieczorem zjeść domowy posiłek, obejrzeć film, a następnie pójść spać. Twój dom na kołach może to wszystko zapewnić i jest idealną przestrzenią do relaksu i spokojnego sylwestra.

Nie musisz wychodzić do kogoś aby świętować nowy rok. Dlaczego nie stworzyć własnej imprezy sylwestrowej w swoim kamperze.

Wystarczy skorzystać z oferty naszej wypożyczalni, zapakować imprezowe jedzenie, napoje, dekoracje, muzykę i gry. Z łatwością możesz bawić się samemu lub z rodziną w domu na kółkach!

Możesz udekorować kampera aby wszyscy wczuli się w sylwestrowy nastrój, włącz ulubioną muzykę i tańcz, baw się i świętuj nadejście 2022 roku. Na własny sposób, z rodziną lub znajomymi, jak tylko chcesz.

Caravaning to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz tanio, bezpiecznie podróżować i spędzać mile czas w dowolnym miejscu nie tylko w Polsce ale i na świecie.